Jdi na obsah Jdi na menu
 


II. stupně Usuiho systému

 Co získáš zasvěcením do II. stupně Usuiho systému ?

   II .stupeň následuje po prvním. Nejdříve však za dobu dvou měsíců, a to z toho důvodu, aby každý osobně poznal projevy reiki energie prvního stupně ve svém životě a zároveň aby reiki kanál byl dostatečně otevřen a pročištěn.
 
    Zasvěcení do druhého stupně je doprovázeno přibližně trojnásobným zesílením používané reiki energie. Neboť zde se již neotvírá reiki kanál, a tělo je jakoby již nastaveno pro práci s reiki energií. Většina energetických projevů na fyzické úrovni už prodělává léčení a některé bloky jsou již rozpuštěny.

    Každého, kdo se rozhodne postoupit do II. stupně, totiž očekávají úžasné změny, které jsou tak jemné ale tak zřetelné v životě praktikanta reiki, že je těžko může popsat i on sám. Žákovi jsou předány tajné symboly a mantry pro práci s reiki na dálku , zesílení a mentální symbol. Žák se učí tyto symboly používat, kreslit a kombinovat.

    Dálkový symbol: přináší možnost pracovat s reiki na dálku, nebo jednoduše řečeno posílat reiki energii do jakéhokoliv místa , času a prostoru vesmíru a ta bude přijímána okamžitě!

    Zesilovací symbol: zesiluje průtok reiki energie kanálem a tedy reiki působí intenzivněji a doba léčení se zkracuje. Navíc tento symbol působí jako ochrana jednotlivce , situace, jídla atd..Rovněž se používá k čištění prostorů od negativních energií.

    Mentální symbol: přináší schopnost posílat reiki energii proti času a do budoucnosti a tak napravovat hluboké karmické , psychické a mentální zátěže (deprese, výčitky , strach, zlost traumata) , které nás trápí a poznamenávají. Stejně tak , lze použit tohoto symbolu k ozdravění člověka od některých jeho zlozvyků (kouření, hraní automatu, drogy, kousání nehtů……) 

 
 


Věštírna a poradna u Páji NUMEROLOGIE - Ve vaší objednávce uveďte datum narození,Vaše jméno,příjmení a případně vaší přezdívku,VÝKLAD KARET , SHAMBALLA(léčení i zasvěcení) ,REIKI,LSVJ,SRT

TOPlist

Numerologie Pavel

Propagujte i svojí stránku

Planetcont

Online výklad karet
nechte si vyvěštit z pohodlí domova

inzerce

In-počasí

Optimalizace pro vyhledávače

Databáze Reiki mistrů a českých stránek o Reiki

U Džoudyho

Poradna a věštírna u Páji
REIKI,SHAMBALLA,LSVJ,SRT,Numerologie,Výklad karet,Tarotová numerologie,I-TING
relaxační a duchovní centrum Světlo Atlantidy
Zabýváme se různými obory ezoteriky a duchovního růstu. Pořádáme řízené meditace, očisty karmy, odblokování čaker, výklady karet a numerologické rozbory, pracujeme a zasvěcujeme do energií. Najdete zde channelingy a články k aktuálnímu dění.

Odkazy zdarma - chci se taky přidat!

Astrovíkend

 

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Chcete vydělávat peníze za příjem reklamních emailů od Emailing.cz?
Napište Váš e-mail a odešlete! Obratem Vám zašleme informace a potvrdíme Vaši registraci. </