Jdi na obsah Jdi na menu
 


Barvy aury a numerologie

1) Základní barva aury
je dána datem narození, které sčítáme tak, že pod sebe napíšeme den, měsíc a rok. Takto vzniklý součet po jednotlivých číslech opět sečteme a výsledné číslo nám prozradí jaká barva patří dotyčné osobě.

Takto získanou informaci můžeme brát v potaz asi z 95% vzhledem k tomu, že numerologie používá pouze 11 základních barev a základní barva aury člověka může být například v barvě petroleje tedy zelenomodré.

Ovšem jedenáct základních barev nám plně postačuje k získání tzv. barvy přirozených schopností člověka a sice pomocí následující tabulky a jména dotyčné osoby.

2) Přirozené schopnosti
Ze všech písmen celého jména získáme číslo barvy, která symbolizuje jeho přirozené schopnosti.

3) Tíhnutí duše
Ze samohlásek celého jména se dá vysledovat číslo, které nám prozradí, tíhnutí duše dotyčné osoby to je barva, která prozařuje ven z aury.

 

Takto získáváme tři různé poznatky:
1) Z data narození - základní barva aury
2) Z celého jména - přirozené schopnosti
3) Ze samohlásek celého jména - tíhnutí duše

 

Významy barev aury pro numerologické výpočty


1.ČERVENÁ

Základní barva: Smyslnost, tělesnost, vitalita a agrese, dává svému nositeli silné ego a schopnost dosáhnout úspěchu. Lidé se základní barvou červenou získávají odpovědná postavení a vůdcovské role. Vyzařuje z nich energie, průbojnost a umí ostatní inspirovat. Často jsou citově založení a mají dobré srdce. Negativní projevy jsou nervozita, výbušnost a nepřiměřená sebeláska.
Přirozené schopnosti: vitalita, průbojnost, hektičnost a nervozita
Tíhnutí duše: citovost, dobrosrdečnost, tendence inspirovat druhé


2.ORANŽOVÁ

Základní barva: Emoce a zdraví, zastupuje harmonii a schopnost spolupráce. Člověk se základní barvou oranžovou je přirozeně intuitivní, taktní a dá se sním dobře vyjít. Dokáže zklidnit emoce druhých a je praktický. Negativní význam této barvy je lenost a lajdáckost.
Přirozené schopnosti: udržet v harmonii spolupráci s druhými, praktičnost
Tíhnutí duše: intuice, taktnost, pohodlnost

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3.ŽLUTÁ

Základní barva: Tvůrčí schopnosti a intelekt, představuje dobrý mozek a vynikající úsudek. Člověk se základní barvou žlutou se snadno pro něco nadchne, ale je velice proměnlivý. Má sociální cítění, rád vede dlouhé diskuse o čemkoliv, snadno se učí, ale příliš často se pouští do mnoha věcí najednou. Negativní stránkou žluté je sklon k přetěžování organismu .
Přirozené schopnosti: tvořivost, čilost mozku, vynikající slovní komunikace
Tíhnutí duše: sociální cítění, nadšení pro věc4.ZELENÁ

Základní barva: Uzdravování a láska k přírodě. Člověk s touto základní barvou má rád klid k práci a přirozené léčitelské schopnosti. Je důvěryhodný a umí být i velkodušný. Negativní stránkou této barvy je jistá nepoddajnost a neměnnost v názorech.
Přirozené schopnosti: zastánce vlastních názorů, léčitelství, důvěryhodnost
Tíhnutí duše: láska k přírodě, velkodušnost5.MODRÁ

Základní barva: Učitel, cestovatel a hledač moudrosti, je barva duchovních hodnot. Čím tmavší odstín, tím lépe. Světle modrá zastupuje snahu o nahlédnutí do duchovní podstaty, středně modrá (akvamarín) dává nahlédnout a tmavě modrá představuje duchovní poznání. Negativní stránkou modré jsou obtíže v dokončování úkolů.
Přirozené schopnosti: rádce, učitel
Tíhnutí duše: upřednostňování duchovních hodnot6.INDIGOVÁ

Základní barva: Starostlivost, péče o druhé a humanitární sklony, barva klade na bedra člověka odpovědnost za druhé. Často bývá obtížné rozhodnout zda je tato barva barvou základní, neboť je někdy zabarvená do nachova. Je to barva teplá a uzdravující a souvisí s výchovou a vyživováním. Dává prostor v humanitární oblasti. Má-li člověk tuto barvu jako základní, je jeho největší radostí, když je obklopen lidmi, kterým může projevit svou náklonnost. Zápornou vlastností indiga je neschopnost říci ne.
Přirozené schopnosti: starostlivost odpovědnost a péče o druhé
Tíhnutí duše: projev náklonnosti, humanitární sklony7.FIALOVÁ

Základní barva: Duchovní intuice, učitel a jasnovidnost, tato barva dává duchovní a intelektuální pokrok. Člověk s takovou barvou jako základní se duchovně vyvíjí po celý život. Negativní stránkou u této barvy může být vytváření vnějšího dojmu nadřazenosti.
Přirozené schopnosti: duchovní intuice, jasnovidnost
Tíhnutí duše: duchovní a intelektuální osobní růst8.RŮŽOVÁ

Základní barva: Materialismus stanovení cíle a tvrdá práce, podporuje finanční a hmotný úspěch. Tato jemná barva je často základní barvou rozhodného a cílevědomého člověka. Není divu, že často zastává odpovědné místo. Ve své vnitřní podstatě bývá skromný a nenáročný. Nejlépe se cítí v úzkém kruhu těch, které má rád. Málo kdy se projeví negativně větší tvrdohlavost, která může být k jeho škodě.
Přirozené schopnosti: pracovitost, cílevědomost, rozhodnost a osobní odpovědnost
Tíhnutí duše: introvertnost, skromnost, askeze9.BRONZOVÁ

Základní barva: Humanitární sklony a sebeobětování, tato barva je vlastně barvou podzimu a její narezlost je často silně přitažlivá. Člověk s touto základní barvou je starostlivý, má pečovatelské sklony a je velice humánní. Negativní působení této barvy se projevuje směrem k nositeli tím, že tento bývá často ostatními využíván. Měl by se naučit více používat slůvka "ne".
Přirozené schopnosti: sebeobětování ve prospěch druhých
Tíhnutí duše: pečovatelské a humanitární sklony11.STŘÍBRNÁ

Základní barva: Intuice, idealismus, snění a vizionářství. Najít tuto barvu jako základní není obvyklé. Pokud ano, pak je takový člověk plný ideálů, ale při jejich uskutečňování velmi nepraktický. Negativní stránkou je přílišné snění a často ztráta motivace.
Přirozené schopnosti: intuice, jasnozřivost
Tíhnutí duše: idealismus, snění22.ZLATÁ

Základní barva: Neomezené možnosti, je barvou bez hranic. Pokud je tato základní barvou, dává člověku schopnost zabývat se úspěšně velkými úkoly a uskutečnit prakticky vše co ho napadne. Je klidný a vyzařuje z něj osobní kouzlo, je schopen tvrdě pracovat a řídit práci jiných. Svého největšího úspěchu dosahuje obvykle až v pozdějších letech. Tato barva nemá negativní stránku.
Přirozené schopnosti: inteligence, praktičnost, pracovitost, vůdčí schopnosti
Tíhnutí duše: klid, vyrovnanost, nadhledBÍLÁ - duchovnost a nesobeckost, je barvou osvícení a inspirace. Je to barva čistoty a jen vzácně se sní setkáme jako z barvou základní. Člověk s touto základní barvou se drží vědomě v pozadí, je skromný a svatě humanitární. Často budí dojem, že mu úplně chybí vlastní ego, jinak je silně intuitivní a moudřejší, než by odpovídalo jeho věku. Tato barva není uvedena v numerologickém pojetí. Neboť jak je známo, tak v bílé jsou obsaženy všechny barvy.

 

 

 

 

 

 

 
 


Věštírna a poradna u Páji NUMEROLOGIE - Ve vaší objednávce uveďte datum narození,Vaše jméno,příjmení a případně vaší přezdívku,VÝKLAD KARET , SHAMBALLA(léčení i zasvěcení) ,REIKI,LSVJ,SRT

TOPlist

Numerologie Pavel

Propagujte i svojí stránku

Planetcont

Online výklad karet
nechte si vyvěštit z pohodlí domova

inzerce

In-počasí

Optimalizace pro vyhledávače

Databáze Reiki mistrů a českých stránek o Reiki

U Džoudyho

Poradna a věštírna u Páji
REIKI,SHAMBALLA,LSVJ,SRT,Numerologie,Výklad karet,Tarotová numerologie,I-TING
relaxační a duchovní centrum Světlo Atlantidy
Zabýváme se různými obory ezoteriky a duchovního růstu. Pořádáme řízené meditace, očisty karmy, odblokování čaker, výklady karet a numerologické rozbory, pracujeme a zasvěcujeme do energií. Najdete zde channelingy a články k aktuálnímu dění.

Odkazy zdarma - chci se taky přidat!

Astrovíkend

 

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Chcete vydělávat peníze za příjem reklamních emailů od Emailing.cz?
Napište Váš e-mail a odešlete! Obratem Vám zašleme informace a potvrdíme Vaši registraci. </